SERDE Group olarak, Türkiye’nin önde gelen resmi kurum ,özel şirketler ve markalarına Kurumsal Filo Araç Kiralama hizmetini , güvenilir ve pratik olarak sunmaktayız. SERDE Group’un Filo Araç Kiralama sektöründeki 20 yıla yakın tecrübesiyle kaliteli ve güvenilir hizmetine kolayca erişebilirsiniz. İşletmelerin çalışanları için oluşturduğu lojistik sistemin bir parçası olan Kurumsal Filo Araç Kiralama , SERDE Group ile partnerlerimiz için gitgide daha da popüler hale gelen bir araç kiralama yöntemi olmaktadır.

 

Operasyonel Filo Araç Kiralama Nedir?

Operasyonel Filo Araç Kiralama, şirketlerin öz sermaye kullanmaksızın; amortisman, nakit yönetimi, bakım, onarım vb. işletim maliyetleriyle birlikte hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini de üstlenecek profesyonel şirketlerce araç filo ihtiyaçlarının uygun koşullarda ve uzun dönemde karşılanmasıdır.


Neden Operasyonel Filo Araç Kiralama ?

Şirketinizin filo yönetimini ,SERDE Group kiralama şirketine devretmekle, öz sermaye yatırımı, araç satın alım finansmanı yapmaz; süreç sonunda da aracın 2. el satışıyla ilgi konularla ilgilenmezsiniz. Ayrıca, filo kiralama için yaptığınız tüm harcamaları şirketiniz için gider olarak kaydedebilir, bu yolla vergi yönetimi yapabilirsiniz.
SERDE Group kiralama şirkemizle  çalıştığınızda, bütçe konusunda tasarruf etmenizin yanı sıra; onarım, bakım, plaka tescili, kasko, lastik değişim, vergi ve sigorta işlemlerine vakit harcamayarak, zamandan da tasarruf edersiniz.

SERDE Group olarak, Filo Araç Kiralama sektöründeki referanslarımızdan bazıları şunlardır;