İTHALAT & İHRACAT KATEGORİLERİ

Müşteri odaklı insan kaynağı ile kaliteli hizmeti ekonomik çözümlerle sunarak sürekli gelişen sektörel pazarları ve ürünleri takip eden firmamız, farklı ülkelerle ticari ilişkide bulunmak isteyen firmalara sektör ve ürün bazında ilgilendikleri alanlarda kırk yıla yakın tecrübesiyle hizmet vermektedir.

SERDE Gruop tecrübesi ve güvenli hizmet anlayışıyla sizinleride aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. 


DİSTRİBÜTÖRLÜK

SERDE Group, ülkemizdeki farklı sektörlerdeki köklü firmaların ve bilinen markaların yurt dışı distribütörlüğü ’nü yapmaktadır.
    
PROJE ORTAKLIĞI & DANIŞMANLIK
SERDE Group, Yurt dışındaki ithalatçı şirketler ile yurt içinde çeşitli sektörlerde üretim  yapan ihracatçı ortakları ve müşterileri arasında gerek danışmanlık hizmetlerini, proje ortaklığı görevini güvenli bir şekilde yapmakta ve faaliyetlerine devam etmektedir .

PAZARLAMA & SATIŞ
 Ürünlerinizi ülke dışındaki pazarlarda bulunan uygun alıcılara sunmanız için destek sağlıyoruz.
 Dikkatlice yapılandırılmış pazarlama hedefleriyle, doğru müşterilere ,doğru pazarlarda ulaşarak ticaretinizi gerçekleştirmeniz için çalışıyor ve ülkemizin ihracat hedefine ulaşmasına katkı yaparak bu sevince ortak oluyoruz.

ÜRÜN TEDARİKİ
Bir alıcı bir ürün talep ettiğinde, portföyümüzdeki üreticilerle temasa geçip ürünün hızlıca teslimatını sağlıyoruz. 
Geniş bir üretici ve tedarikçi ağına sahip olduğumuzdan, çeşitli sektörlerden ürünleri hızla ve güvenilir olarak tedarik edebilmekteyiz.

DIŞ PAZAR ARAŞTIRMASI RAPORLAMA
Dış pazarlara ürünlerini pazarlamak isteyen , mevcut satış hacmini arttırmak isteyen müşterilerimiz için gerekli olacak bütün önemli ve gerekli dokümantasyonları içeren bir pazar araştırması raporu sunuyoruz. 
Raporları her sektör ve bölge için ayrı ayrı hazırlayarak size özel üretiyoruz.